Дитячі ігрові комплекси до 6 років
Дитячі ігрові комплекси до 6 років

Дитячий майданчик - це найкраще місце для ігор, а також морального і фізичного розвитку дітей в компанії однолітків.

Перейти до покупки
Дитячі ігрові комплекси до 12 років
Дитячі ігрові комплекси до 12 років

Кожна мама мріє бачити свою дитину здоровою і щасливою, його непідробна радість і блиск в очах головна нагорода для батьків.

Перейти до покупки
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик

Дитячий майданчик - це те місце, де дитина може цікаво пограти, вдосталь повеселитися, познайомиться з новими друзями

Перейти до покупки

КІНДЕРБУМ - дитячі ігрові майданчики в Україні.

Топ продажів
Дитячі майданчики

Кожен, кому хоч раз в житті довелося відвідати дитячий майданчик, може констатувати, скільки задоволення він приносять дітям різного віку. А якщо копнути глибше, то ви побачите, що ігрова зона забезпечує не тільки море радості і розваг, а й величезну кількість можливостей для навчання, стимулювання розвитку нових життєво важливих навичок. На майданчиках діти вчаться вирішувати нові завдання, використовувати наполегливість і рішучість у досягненні мети. Дитяча площадка сприяє спілкуванню зі своїми однолітками, покращуючи міжособисті навички і тренуючись жити і працювати в колективі.

Яскравий дизайн і безпечні матеріали дитячих майданчиків

ТОВ «КІНДЕРБУМ» вже більше 6 років займається виготовленням і реалізацією інвентарю для розважальних дитячих зон. У нас можна дитячі майданчики купити або замовити цілий ігровий комплекс та окремі предмети. Розважальні модулі, гірки, пісочниці, гойдалки ідеально підійдуть для:

  • територій поблизу будинків;
  • дитячих освітніх установ;
  • дач або заміських будинків;
  • лікувально-профілактичних закладів;
  • паркових зон.

Дитячі майданчики виготовлені відповідно до стандартів і вимог, які звичайно висуваються до продукції, що контактує з дітьми. Лакофарбові покриття комплектуючих ігрових комплексів не містять хімічно небезпечних компонентів. При цьому вони вкрай стійкі до вологи, спеки та морозу. Піднімаючись по драбинках, спускаючись з гірок, висячи на перекладині, малюки не тільки фізично розвиваються, а й отримують комунікативні навички, знайомлячись і спілкуючись з іншими дітьми. Конструкції ігрових модулів розроблені з урахуванням вікових особливостей маленьких непосид. Наша компанія потурбувалась про дітей з обмеженими можливостями і пропонує особливі конструкції для забезпечення веселого дозвілля для таких малюків. Яскраві кольорові рішення дитячих зон відпочинку заворожують малюків з перших хвилин. Казкові будиночки зможуть захистити малюка від полуденного сонця або раптового дощу. Запропоновані нашою компанією тренажери стануть також у пригоді дорослим. В той час, коли дитина буде весело стрибати у розважальному модулі, у вас буде чудова можливість провести час з користю для здоров’я.

На нашому сайті можна дитячий майданчик купити та замовити спеціальне покриття для ігрових зон, а також спортивне обладнання та інвентар. Досвідчені і ввічливі менеджери магазину кваліфіковано розкажуть про переваги розважальних комплексів та їх складових.

Новини
Всі новини
Партнери
Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: