Про компанію

ТОВ "КІНДЕРБУМ" з 2010 року займається виготовленням обладнання для дитячих та спортивних майданчиків. За цей час нашими конструкторами розроблено, вдосконалено і запущено у виробництво більше 150 моделей. Всі дитячі майданчики нашого виробництва виготовлені по ТУ У28.9-37210662-001 діє до: 2013. Дані технічні умови розроблені відповідно до Європейських норм безпеки EN 1176.

Вся наша продукція пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя і абсолютно безпечна для дітей і дорослих.

Матеріали, з яких виготовлено дитяче ігрове обладнання, екологічно чисті, відповідають нормам безпеки і мають відповідні сертифікати. Дитячі майданчики виготовляються на сучасному обладнанні.

Всі вироби надходять з інструкцією по експлуатації, де визначено склад виробу, його характеристики, порядок встановлення та експлуатації.

Установка дитячих майданчиків і спортивного обладнання здійснюється висококваліфікованими фахівцями нашої фірми по всій території України.

Реквізити
Документ Документ Документ

Подяка

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: