Дитячі гірки

Діти обожнюють гірки, це ж справжня насолода - з'їжджати з невеликого схилу, оформленого в різних кольорах. Ми надамо вашій маленькій коханій людинці таку змогу, тут можна купити гірку за вигідною ціною. Доволі часто у нас замовляють їх цілими дворами, тобто люди з кількох сусідніх домів об'єднуються та влаштовують своїм малюкам веселощі, це вигідна ідея.

Переваги нашого інтернет-маркету

Звісно ж ми не єдині, хто займається продажем дитячих гірок, однак наші послуги однозначно мають багато плюсів та вигідно виділяють компанію на фоні всіх інших. Ви бажаєте дізнатись про це більше?

  • Готові все розказати та пояснити

У батьків, що планують порадувати свого малюка такою покупкою, часто виникає безліч запитань. Консультанти магазину завжди на зв'язку, тож звертайтесь і отримаєте ще більше інформації, ніж могли б почути у звичайній крамниці за рогом.

  • Максимум інформації на сайті

Щоб обрати товар і бути впевненим у своєму виборі, слід дізнатись про нього якомога більше, саме тому ми оформили сайт таким чином, щоб кожна картка товару розповідала про гірку абсолютно все. Розміри, конструкція, кольори, матеріали, застереження, а ще звісно ж додається фото. Загалом такая покупка нічим не відрізняється від того, що ви могли б купити у звичайному магазині, хіба тільки зручністю доставки та вигідною ціною, що є доволі вагомим аргументом у нашу користь.

  • Товари від виробника

А це підтверджує їхню якість та пояснює доступну ціну. Співпрацюємо з кількома підприємствами, що спеціалізуються на виготовленні таких товарів. Тож ви можете бути впевнені у своїй покупці.

  • Матеріали

Гірки довговічні, адже зроблені з міцних матеріалів. Вони запросто витримують дитину до 60 кг, малюки до 12 років можуть спокійно з'їжджати та бавитись. Вологостійка фанера, з якої виготовляють основу для гірки, робить конструкцію стійкою до різних факторів навколишнього середовища. Незалежно від погодних умов гірка зберігатиметься у чудовому стані.

Що ще важливо, так це їхня екологічність, батьки можуть абсолютно без турбот відпускати дитину на таку розвагу, там вона буде у безпеці.

  • Асортимент оновлюється

Ми постійно додаємо нові товари, що можуть бути до смаку клієнтам магазину. Яскраві, незвичайні гірки подарують вашій дитині невимовну радість.

Тепер ваша дитина швидко покине такий коханий комп'ютер та відправиться на гірку. Для маленького чада це справжнє щастя - зібрати друзів біля такої веселої розваги, разом сміятися, гратися, насолоджуватися усім. Тож поспішайте купити гірку за низькою ціною, саме зараз вартість конструкцій на сайті знижена.

Популярне: Дидячi качелi

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: