Дитячі ігрові комплекси

Хто з нас у дитинстві не грав у абордаж на піратському кораблі та не штурмував замкові стіни? З сучасними дитячими ігровими комплексами вигадки можна наблизити до реальності. Діти будуть вчитися дружити та розвиватися фізично просто під час розваг на подвір’ї.

Ігрові комплекси для будь-якого віку

Сучасні ігрові комплекси настільки різноманітні, що дозволяють підібрати ідеальний варіант для кожної дитини. Зазвичай їх поділяють на 3 категорії:

  • Для наймолодших. Ці комплекси абсолютно безпечні для малюків, адже обладнані лише нерухомими елементами, а всі сходи та гірки мають перила. Вони прикрасять будь-який дитячий майданчик у садочку та дозволять дітлахам навчитися співпраці та потоваришувати під час відпочинку.
  • Для дітей до 6 років. Комплекси для дошкільнят мають більше різноманітних елементів, пофарбованих у яскраві кольори, що приваблює малюків. Ці ігрові комплекси задовольняють потреби зростаючих дітлахів. Вони дають можливість грати у більш складні ігри, в тому числі командні.
  • Ігрові комплекси до 12 років. Молодшокласникам також потрібно розвиватися фізично та відпочивати від уроків. Ігрові комплекси для них – це справжні казкові замки чи кораблі, які обов’язково відволікуть дітей від комп’ютерів. Навіть найпростіші споруди мають вертикальніу лазалку та скелелазну гірку, башту з платформою, гірку, гвинтову та звичайну драбину.

Як обрати комплекс

Щоб обрати дитячий ігровий комплекс вірно і не переплатити, дайте собі відповідь на декілька питань.

  • Чи багато місця на дитячому майданчику? Для великого подвір’я, школи або дитячого садочка має сенс брати просторі комплекси. Не забувайте виділити вільне місце навколо, адже діти будуть бігати з усіх боків споруди .
  • Скільки дітей одночасно буде грати на майданчику? Чим їх більше, тим більше елементів повинен мати комплекс. Місця небагато, і ви обираєте серед компактних варіантів? Бажано, щоб ігрові елементи розташовувалися з різних боків споруди та, по можливості, дублювалися.
  • Якого віку діти? Дитячі ігрові комплекси мають вікову градацію. Так, конструкції для малюків невисокі і містять елементарні складові: гірки, однорівневі лабіринти, пісочниці і невеликі гойдалки. Дошкільнята та молодшокласники потребують складніших конструкцій. Відповідність віку – важлива умова, адже якщо малюк впаде з висоти, що перевищує його власний зріст, це може завдати непоправної шкоди здоров'ю дитини.

Ігрові дитячі комплекси сприяють емоційному та фізичному розвитку дітей, допомагають їм знайти нових друзів серед товаришів по іграм та розслабитися після навчання. Обирайте комплекси правильного розміру та виготовлені з якісних матеріалів і будьте певні – ваші діти виростуть щасливими та здоровими.

Також Вам може бути цікаво:

- Дитячі ігрові комплекси Малюк

- Дитячі гірки.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: