Дитячі ігрові комплекси до 12 років

Є дві головні запоруки дитячого здоров’я: свіже повітря і активний спосіб життя. Ігри на свіжому повітрі – те, що треба. Дитячі ігрові комплекси до 12 років - вдалий спосіб забезпечити малюкам дозвілля. Одночасно він є спорудою, яка сприяє розвитку витривалости, укріплює м’язи.

Купити дитячі ігрові комплекси до 12 років можна для подвір’я, дачі, дитячого майданчика або подвір’я дитячого закладу. Батькам та вихователям не треба ламати голову, думаючи, чим зайняти дітлахів під час прогулянки: малеча сама вигадає цікаві ігри, користуючись запропонованою спорудою.

З чого складається дитячий ігровий комплекс?

Сучасні діти багато часу проводять в приміщенні, користуючись гаджетами. Навіть 3-4 річна дитина вдало користується планшетом або комп’ютером. Відкриваючи для себе віртуальній світ, вона хоче проводити більше часу, переглядаючи мультики та граючи в ігри. В цей час страждає фізичне здоров’я дитини та комунікативні навички.

Дитячі ігрові комплекси до 12 років дають змогу зробити прогулянку цікавою та активною. Одночасно на ньому можуть гратися кілька дітлахів (в середньому – 7-8). Споруда складається з кількох частин, щоб кожен малюк міг обрати те заняття, що його цікавить. Тут є гірки, сходинки, канати, тунелі, гойдалки, місточки та інші спортивні елементи. Для зовсім маленьких є пісочниці, для школярів – баскетбольні кільця та стінка для альпінізму. Є кілька варіантів комплектації, щоб батьки або педагоги могли обрати такий, який максимально зацікавить малечу. Такі споруди підходять для колективних ігор та занять спортом.

Для дитячого садка або школи можна обрати великий комплекс у вигляді корабля, розрахований на 20-25 дітей. Для безпеки кожна споруда має бортики, за які дитина може триматися під час пересування.

З чого виготовляють дитячі ігрові комплекси до 12 років?

Хоч такі споруди встановлюються на відкритому просторі, для їх виготовлення не використовуються фарби та матеріали з різким запахом або токсичні. Для фарбування виробники обирають ті матеріали, що й для дитячих меблів.

Сама конструкція виготовляється з дерева та металу, може використовуватись пластик. Дерев’яні частини проходять спеціальну обробку – пропитуються спеціальними розчинами та сушаться за особою технологією, що робить їх стійкими до вологи, сонячних променів та зміни температур.

Металеві кріплення забезпечують витривалість: елементі конструкції розраховані на вагу дитини до 60 кг. Всі частини надійно закріплені, споруда не має гострих кутів та елементів, які можуть травмувати дитину.

Бажаєте купити дитячі ігрові комплекси до 12 років? Ознайомитись із асортиментом та оформити замовлення можна на нашому сайті. За необхідності консультанти дадуть відповіді на всі питання та допоможуть обрати споруду.

Також Вам може бути цікаво:

- Дитячі ігрові комплекси Малюк

- Дитячі гірки.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: