Дитячі ігрові комплекси Малюк

Дитячі ігрові комплекси Малюк

Вдало розроблені яскраві ігрові комплекси не залишаться без уваги дітлахів. Майданчик з різноманітними ігровими елементами не буде простоювати, малюки перетворять її в центр своїх забав. Рухливі ігри на свіжому повітрі сприяють фізичному розвитку дітей, зміцненню імунітету і загального стану здоров'я. Вони сприяють емоційної та соціальної адаптації, адже дітвора під час своїх веселих ігор вчиться знаходити між собою спільну мову, придумувати нові ролі і набувати моральний комфорт в групі однолітків.

Ідеальне готове рішення для дитячого майданчика в молодшій групі дитсадка – це дитячі ігрові комплекси Малюк, вироблені компанією Кіндербум. При проектуванні своєї продукції, розробники фірми ставлять на перше місце безпеку дітей і якість використовуваного матеріалу. Для виробництва елементів дитячого майданчика використовуються тільки екологічно чисті матеріали, що пройшли перевірку відповідних служб державного контролю. Готові комплекси та елементи дитячих майданчиків поставляються з сертифікатом якості. Продукція компанії Кіндербум знайде своє місце не лише на території дитячого садочка, а й у дворі житлового будинку.

Комплектація готових рішень

Комплекси Малюк пропонуються в декількох готових варіантах. Найпростіший включає в себе гірку, сходи і ще деякі ігрові елементи. Відповідно, він відрізняється мінімальною вартістю і вимагає невелику площу для установки. Вдосконалені варіанти додані спортивними снарядами, додатковими башточками, містками і драбинками. Самий складний комплекс Малюк комплектується ще і тунелем, має більшу кількість переходів і стане улюбленим для маленьких непосид. Він займає вже значний простір і нагадує маленький казковий замок, іскристий яскравими квітами.

Виготовляє дитячі ігрові комплекси Малюк Київ, але працює компанія Кіндербум по всій Україні. Ваше замовлення буде відправлений і змонтований у вашому рідному місті, щоб потім щодня радувати малюків.

Як купити

Щоб купити один з варіантів ігрового комплексу Малюк в Києві у виробника, фірми Кіндербум, вам достатньо набрати телефонний номер    +38 (044) 360-85-90  або використовувати будь-який з варіантів для зв'язку з менеджерами компанії, вказаних на сторінці «контакти». На дитячі ігрові комплекси ціна залежить від обраної моделі, тобто від складності конструкції, але будьте впевнені, що вартість буде мінімальною для запропонованого поєднання якості, надійності і безпеки. Дитячі спортивні та ігрові майданчики від компанії Кіндербум вже не перший рік радують дітлахів по всій території України.

Дитина пізнає навколишній світ через ігри, тому набір різноманітних елементів в ігровому комплексі Малюк дозволить реалізувати більше сценаріїв і задовольнити дітлахів з різними типажами характерів і емоційними рівнями. Продукція марки Кіндербум допомагає дитячим вихователям, так як саме діти втягуються в цікаві ігри, а якість конструктивних елементів гарантує безпеку дітей на майданчику.

Також Вам може бути цікаво:

- Дитячі ігрові комплекси до 6 років.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: