Дитячі гойдалки

Дитячі гойдалки є джерелом неймовірних емоцій і відчуттів! Малюки з величезним задоволенням проводять час на цих конструкціях. Вони люблять уявляти себе в польоті, змагатися з товаришами у витривалості і сміливості. Деякі батьки самостійно майструють дитячі гойдалки, але все більшого поширення набуває інвентар заводського виробництва.

Конструктивні особливості заводських виробів

Екземпляри серійного виробництва мають цілий ряд переваг. Серед них:

  • відповідність нормам безпеки;
  • естетичний дизайн;
  • високі експлуатаційні показники.

На таких конструкціях зручно забавлятися дітлахам віком від 3 до 12 років загальною вагою до 60 кг. Для підвищення рівня безпеки сидіння більшості моделей обладнані спинками. Стійкість виробам забезпечують широко розставлені боковини та міцні перекладини. В надійності можна не сумніватися, оскільки інвентар виготовляється з металу і дерева. Всі поверхні обробляються поліефірними та водорозчинними фарбами для збільшення опірності негативним проявам природи, подовження сроку служби і забезпечення привабливого зовнішнього вигляду.

Привабливість покупок в інтернет-магазині

Гойдалки дитячі, а також багато інших пристосувань для активного відпочинку, дуже зручно замовляти на інтернет-ресурсах. Серед них користується беззаперечною популярністю і наш Kinderbum. В його каталозі знайдете інвентар із багатьох категорій, які різняться певними ознаками:

  • матеріалом (металеві та дерев'яні);
  • кількістю ігрових місць (розраховані на одну дитину чи двох);
  • модифікацією (зі звичайними сидіннями і з широкими лавами);
  • кольоровою гамою та ін.

Усі вироби виготовлені з екологічно чистих матеріалів, пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу та сертифікацію. До кожного екземпляру додається детальна інструкція, в якій знайдете інформацію про технічні характеристики, правила експлуатації, порядок монтування. Щоб бути впевненим у надійності конструкції, можете разом з товаром замовити послугу встановлення нашими спеціалістами.

Ці дитячі гойдалки будуть справжньою окрасою приватного саду чи подвір'я, відпочинкового чи спортивного майданчика у місті. Вони приваблюватимуть своїми можливостями малюків, сприятимуть залученню дорослих до участі в їх розвагах, розвиватимуть фізичні здібності дітей, зокрема, зміцнюватимуть вестибулярний апарат.

Дитячі гойдалки дуже швидко стануть вашими, якщо замовите їх на нашому сайті. Ми працюємо оперативно і уважно ставимось до побажань клієнтів. При появі запитань звертайтесь по телефону: охоче дамо вичерпні відповіді і зробимо все, щоб ваші малюки якнайшвидше отримали якісне і бажане обладнання!

Також Вам може бути цікаво:

- Дитячі будиночки, пісочниці, столики.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: