Дитячі каруселі, гойдалки-балансири

З усіх усюд ми постійно чуємо заклики цінувати дитинство та робити для малечі якнайбільше. Проте дуже часто вони так і залишаються гучними закликами, за якими не стоїть реальних справ. І це при тому, що наповнити дитяче життя сенсом не так вже й важно. Малюкам потрібно від дорослих лише трохи уваги. Все інше вони можуть зробити самі, адже їхня фантазія реально безмежна.

Більшість дітей мріють про ті ж самі речі, про які свого часу мріяв кожен з нас: пригоди, подвиги, казкові прилади і таке інше. Але навіть дитячу фантазію треба чимось живити. Кращій вихід — купити дитячі каруселі й встановити їх на гральному майданчику. Все інше — справа техніки. Адже карусель миттєво перетворюється на космічний корабель або піратський човен, який буде долати потужні шторми й допоможе вийти переможцем в протистоянні зі стихією.

Будь яка розвага допомагає вивчати світ та зрозуміти дуже важливі речі. Наприклад, навіть найпростіші гойдалки-балансири набагато краще пояснять дитині сутність ваги та противаги, ніж вчитель у школі. Через гру діти зможуть зрозуміти, коли треба прикласти зусиль, щоб гойдатися якнайшвидше чи яким чином треба гасити імпульс. Звичайно, вони не зможуть висловити все це строго науковою мовою фізики, але коли прийде потрібний час вчителі їм допоможуть опанувати всі потрібні терміни.

Щоб вибрати дитячі каруселі або гойдалки, треба уважно вивчити рекомендації виробників. Зазвичай каруселі виготовляют для діток від 3 рочків і більше. Для молодших хлопчиків та дівчаток розробляють спеціальні гойдалки. Вони дещо менше розміром та відрізняються більш продуманою конструкцією. Зазвичай такі карусельки та гойдалки не відрізняються високою швидкістю обертання або амплітуді гайдання. Виробники намагаються зробити місця для сидіння максимально безпечними та зручними аби найменщі могли відчути радість польоту, а батьки при цьому могли нетурбуватися за здоров'я своєї дитини. Дитячі гойдалки можуть бути одномісними або розрахованими на двох і більше дітлахів. Одномісні гойдалки-балансири часто виробляють у вигляді казкових або реальних тварин чи птахів, машинок, самольтиків тощо.

Діткам трохи старшого віку буде цікавіше кружляти на карусельках. Сучасні дитячі карусели можуть подарувати купу щастя й радості, адже це справжній атракціон під відкритим небом. Достатньо розкрутитися й можна вирушати в польот. Будь-який дитячий майданчик, який обладнаний гарною каруселькою, буде користуватися більшою популярністю, ніж без неї. Батькам достатньо показати діткам цю розвагу, аби вони забули про все на світі на дуже довгий час.

Також Вам можебути цікаво:

Дитячі гойдалки.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: