Дитячі майданчики

Здорово, коли парк, сквер або двір вашого будинку наповнений радісним дитячим сміхом. Найсприятливіші умови для того, щоб діти різного віку зібралися для захоплюючих рухливих ігор з однолітками, забезпечують дитячі майданчики. Виробництвом елементів дитячих ігрових комплексів, а також проектуванням і комплектацією кінцевих об'єктів займається компанія "Киндербум", робочі потужності якої розташовані в Києві.

Працівники підприємства дотримуються головної ідеї – дитячі товари повинні бути надійними і безпечними, а для оцінки якості застосовують євростандарти. Такий підхід припускає використання екологічно чиста сировина і матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності.

Створення обладнання для дитячих майданчиків – велика мета

Дитячі ігрові комплекси – це ідеальне місце, куди батькам можна вирушити з дітьми. Дітлахи легко знайомляться між собою і затівають рухливі ігри на свіжому повітрі, сприяють фізичному розвитку, розвиваючі соціалізацію у дітей. На ігровому майданчику і батькам маленьких діток трохи легше. Варто відзначити, що ігрові комплекси, що з'явилися останнім часом у дворах багатоповерхівок і парків, радують око своїми казковими формами і яскравими фарбами, прикрашають сірий міський ландшафт.

Види дитячих спортивних майданчиків

Дитячі майданчики купити ви можете абсолютно різних розмірів. Комплекс підбирається з окремих комплектуючих і залежить від характеру спортивної площадки і віку дітей, які будуть грати на ній. Можна підібрати комплект для школи або дитячого садка, парковий розважальний комплекс, а також невеликий набір для заміського будинку або дачного селища. Великі муніципальні майданчики для парків створюються з поділом на вікові зони, щоб однаково цікаво було грати і малюкам, і дітям старше. Використання дерев'яних деталей в комплексах говорить про прояв турботи про екологію та безпеку дітей.

Комплектація ігрових комплексів

Дитячі майданчики та ігрові комплекси виробництва фірми "Киндербум" мають такі модулі:

  • сходинки, пісочниці, гойдалки-балансири, конструкції у вигляді моделей машин і паровозів – для найменших;
  • гірки, гойдалки, вежі і будиночки, дерев'яні підвісні доріжки – для середньої вікової групи;
  • турніки, стінки, бруси для дітей постарші.

Також ми допоможемо скомплектувати спортивний майданчик баскетбольними щитами і футбольними воротами, колодами, тренажерами і додатковими снарядами. Для зручності комплексів і додаткової безпеки дітей майданчика укладаються спеціальним прогумованим покриттям. Безпеку підростаючого покоління – це головна мета розробників, які неодноразово прораховують навантаження на конструкцію, щоб виключити дитячий травматизм. Ми вміємо робити надійне обладнання!

Для різних вікових груп і різний бюджет розроблені готові тематичні комплекси. З ними, а також окремими складовими ви можете ознайомитися на сторінках каталогу нашого інтернет-магазину. Як кажуть, на колір і смак, під різні завдання і вимоги по вартості. Ми – виробники, тому можемо запропонувати мінімальну вартість продукції.

Набори різної складності можна встановлювати на відкритому повітрі, а можна підібрати комплект для спортивного куточка в приміщенні, наприклад, для групи в дитячому садку або для молодших класів у шкільному спортзалі. Різні снаряди призначені для певних фізичних вправ.

Як купити

Ігрові дитячі комплекси і дитячі майданчики купити в Києві можна при відвідуванні сайту, оформивши заявку в інтернет-магазині. Зателефонуйте за телефоном   +38 (044) 360-85-90 або на інші номери, зазначені в розділі контактів, можете зробити заявку на сайті на зворотний дзвінок. Менеджери порадять вам кращу комплектацію за мінімальними цінами виробника – компанії "Киндербум". Доставка в регіони здійснюється за вашим бажанням логістичною службою. Приємної вам покупки!

Також Вамможебути цікаво:

- Дитячі ігрові комплекси.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: