Дитячі ігрові комплекси до 6 років
Дитячі ігрові комплекси до 6 років

Дитячий майданчик - це найкраще місце для ігор, а також морального і фізичного розвитку дітей в компанії однолітків.

Перейти до покупки
Дитячі ігрові комплекси до 12 років
Дитячі ігрові комплекси до 12 років

Кожна мама мріє бачити свою дитину здоровою і щасливою, його непідробна радість і блиск в очах головна нагорода для батьків.

Перейти до покупки
Дитячий майданчик
Дитячий майданчик

Дитячий майданчик - це те місце, де дитина може цікаво пограти, вдосталь повеселитися, познайомиться з новими друзями

Перейти до покупки

КІНДЕРБУМ - дитячі ігрові майданчики в Україні.

Топ продажів
Дитячі майданчики
Дитячий майданчик, АКЦІЯ

Дитячий майданчик, АКЦІЯ

31 878,00ГРН
28 690,20ГРН
Замовити
Дитячий майданчик, ЗНИЖКА 10%

Дитячий майданчик, ЗНИЖКА 10%

21 372,75ГРН
19 235,48ГРН
Замовити
Дитячий майданчик ЛІДЕР ПРОДАЖУ

Дитячий майданчик ЛІДЕР ПРОДАЖУ

30 912,00ГРН
27 820,80ГРН
Замовити
Дитячі майданчики з дерева

Дитячі майданчики з дерева

43 192,28ГРН
Замовити
Дитячий ігровий майданчик

Дитячий ігровий майданчик

33 254,55ГРН
Замовити
Сучасні дитячі майданчики

Сучасні дитячі майданчики

61 365,15ГРН
Замовити
Ігрові дитячі майданчики

Ігрові дитячі майданчики

49 809,38ГРН
Замовити

Кожен, кому хоч раз в житті довелося відвідати дитячий майданчик, може констатувати, скільки задоволення він приносять дітям різного віку. А якщо копнути глибше, то ви побачите, що ігрова зона забезпечує не тільки море радості і розваг, а й величезну кількість можливостей для навчання, стимулювання розвитку нових життєво важливих навичок. На майданчиках діти вчаться вирішувати нові завдання, використовувати наполегливість і рішучість у досягненні мети. Дитяча площадка сприяє спілкуванню зі своїми однолітками, покращуючи міжособисті навички і тренуючись жити і працювати в колективі.

Яскравий дизайн і безпечні матеріали дитячих майданчиків

ТОВ «КІНДЕРБУМ» вже більше 6 років займається виготовленням і реалізацією інвентарю для розважальних дитячих зон. У нас можна дитячі майданчики купити або замовити цілий ігровий комплекс та окремі предмети. Розважальні модулі, гірки, пісочниці, гойдалки ідеально підійдуть для:

  • територій поблизу будинків;
  • дитячих освітніх установ;
  • дач або заміських будинків;
  • лікувально-профілактичних закладів;
  • паркових зон.

Дитячі майданчики виготовлені відповідно до стандартів і вимог, які звичайно висуваються до продукції, що контактує з дітьми. Лакофарбові покриття комплектуючих ігрових комплексів не містять хімічно небезпечних компонентів. При цьому вони вкрай стійкі до вологи, спеки та морозу. Піднімаючись по драбинках, спускаючись з гірок, висячи на перекладині, малюки не тільки фізично розвиваються, а й отримують комунікативні навички, знайомлячись і спілкуючись з іншими дітьми. Конструкції ігрових модулів розроблені з урахуванням вікових особливостей маленьких непосид. Наша компанія потурбувалась про дітей з обмеженими можливостями і пропонує особливі конструкції для забезпечення веселого дозвілля для таких малюків. Яскраві кольорові рішення дитячих зон відпочинку заворожують малюків з перших хвилин. Казкові будиночки зможуть захистити малюка від полуденного сонця або раптового дощу. Запропоновані нашою компанією тренажери стануть також у пригоді дорослим. В той час, коли дитина буде весело стрибати у розважальному модулі, у вас буде чудова можливість провести час з користю для здоров’я.

На нашому сайті можна дитячий майданчик купити та замовити спеціальне покриття для ігрових зон, а також спортивне обладнання та інвентар. Досвідчені і ввічливі менеджери магазину кваліфіковано розкажуть про переваги розважальних комплексів та їх складових.

Новини
Всі новини
Партнери
Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: