Як покласти покриття на спортивний майданчик


Як покласти покриття на спортивний майданчик

У наше століття спортивні майданчики для ігор та занять спортом встановлюються практично в кожному дворі. Як покласти такий майданчик - про це в нашій статті.

Натомість асфальту на спортивні майданчики прийшло гумове покриття. Зручна і практична оболонка має масу переваг і доступною технологією укладання безшовної гуми.


підготовка основи

Безумовною перевагою гумового покриття є його бесшовность - поверхня не потріскається і не розійдеться, тому травматичність зведена до мінімуму, а це важливо для спортивних майданчиків.

Під гумовим покриємо повинна знаходиться більш жорстка, тверда основа - бетон, щебінка, асфальт і інше.

Якщо гумовий крій приходиться безпосередньо на грунт, потрібно попередньо очистити його від рослин і сміття і зрівняти під прямим кутом. При необхідності нанести на грунт десятисантиметровий шар піску або щебня.покритіе на спортивний майданчик

Якщо підставою для покриття спортивного майданчика стає бетон, то потрібно захистити його від тріщин і можливого проникнення вологи. Загальна товщина бетонного покриття повинна дорівнювати не менше 10 см.

Якщо ж «подушкою» для спортивного майданчика стає асфальт, то потрібно його, як і бетон, захистити сіткою від вологи і потрясінь. Рівень асфальту не повинен бути менше 8 см.


Покриття гумою підошви

На тверду основу наноситься однорідна суміш з гумової крихти та поліуретанового сполучного речовини. Для додання колірного пігменту до суміші додається різноманітні барвники. Змішати всі компоненти потрібно безпосередньо перед нанесенням матеріалу на основу.

Отриману суміш розподіляють по площі об'єкта двома способами. Перший спосіб - ручний: застосовується для того, щоб нанести на невеликі спортивні майданчики всілякі графічні хитрощі - фігурки, малюнки і т.д .. Другий спосіб - укладальник за допомогою техніки завдає суміш на більші ділянки, наприклад, стадіони. Останній спосіб є більш професійним і найбільш рівно розподіляє суміш по об'єкту.

Після нанесення суміші для спортивного майданчика масу необхідно ретельно утрамбувати.

Крім того, варто сказати про те, що роботи по покриттю спортивного майданчика потрібно вести в суху і теплу погоду.

Замовити дзвінок
  • Ваше ім'я:
  • Ваш телефон: